partnerka z flirtkontaktu

flirtkontakt.cz - Jak se seznámit se ženou?

Toto je těžká otázka. Inu nízké sebevědomí, nejistota a strach jsou při balení nebo oslovení doslova brzdy. I kdyby se vám dáma doslova nabízela, možná nedokážete říci, že máte zájem. To vychází v první řadě ze strachu z odmítnutí.

Strach z odmítnutí při erotickém seznamování je asi největším problémem. Pokud se Vám slečna moc líbí, pak začnete vymýšlet jak jí nejlépe oslovit, vyčkáváte, taktizujete, odkládáte… To není nejlepší nápad. Slečnu může odchytit někdo jiný a máte po všem. Proto vám dávám následující tipy:

Třeba jí napsat-oslovit hned! Prostě za to nic nedáte.

Žádné odmítnutí není konečné. Pokud vás dáma dnes odmítne, ještě to nemusí znamenat, že to je navždy.

Kdy budete nejprve odmítnut? Pokud působíte příliš naléhavě.

Strach z odmítnutí je velmi silný, ale dá se proti němu bojovat. Postup je dost jednoduchý, ale zpočátku i mimořádně těžký: musíte mít rezervu a cvik.

Rezerva znamená, že pokud se vás někdo na něco zeptá, musíte umět pohotově reagovat. Na to je dobré mít velkou slovní zásobu. Tu získáte čtením kvalitní literatury.

Jaká asi bude?

Ledacos o ní a jejím charakteru napoví fotka uživatelky. Pro příklad:

Pokud bude slečna spoře oblečená, s našpulenými rty asi hodně skromnosti nepobrala. Zřejmě to bude extravagantní holka, která se ráda vystavuje - zveřejňuje, protože má nahranou i erotickou fotku. Takže podle indicií hledá seznámení na sex.

V jejím profilu se dozvíte, odkud uživatelka pochází, kolik jí je a jaký je postavy.

Uživatelka si může svůj profil dát ověřit. Nemůžeme však zaručit že profilový informace a fotografie jsou opravdové ale, jelikož svému profilu věnují víc času tak to budou myslet se seznámením vážně.

Uživatelka si může do profilu doplnit jaký erotické praktiky má ráda a co očekává od sex seznamky.

Pokud Vás uživatelka zaujala, neváhejte jí oslovit. Zeptejte se jí na praktiky, nebo co konkrétně hledá na erotické seznamce.

Obecné rady

Pravdivě vyplněný profil Vám může zajistit větší pravděpodobnost, že naleznete tu ideální krásku, přesně pro Vás.

Nic nepřibarvujte, lež může vyplout, když naplánujete společné setkání.

Nespěchejte na první setkání hned v první nebo druhé zprávě, pokud nemáte vytvořen profil k účelům sexu na jednu noc, tak se ztrapníte. Chce to trpělivost.

Před prvním setkáním je potřeba se zeptat na několik informací, které Vás zajímají a hlavně jestli hledáte to společné – flirt, sex seznámení, lásku Měli byste počítat s tím, že oslovíte asi víc žen jak jednu, aspoň to berte jak trénink a naučíte se jak ženu odhadnout.

Když už jste si sedli přes zprávy a máte toho víc jak dost společného je vhodná doba na setkání a poznání se naživo. Držíme Vám palce při erotickém seznamování!